معرفی «تست نفوذ وب» در کارگاه تخصصی «تازه‌های IT»

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای فناوری اطلاعات، نخستین کارگاه تخصصی “تازه‌های IT» با معرفی کتاب “آموزش کاربردی تست نفوذ وب» با حضورعلیرضا عظیم‌زاده میلانی، مولف کتاب برگزار می‌شود.

کتاب “آموزش کاربردی تست نفوذ وب» از سوی انتشارات “پندار پارس» منتشر شده است. نگارنده در این کتاب به مباحثی از جمله “حمله به برنامه‌های کاربردی وب» و “مقابله با حملات تحت وب» می‌پردازد.

فرض مؤلف کتاب بر این است که مخاطب به‌عنوان یک علاقه‌مند در یادگیری مفاهیم عملیاتی دوره “تست نفوذ وب»، پیش‌تر با مباحث Network+، Linux(LPIC1/Essentials)، Programming و Security+ آشناست و اکنون می‌خواهد با موضوعات جدیدی در دنیای وب آشنا شود.

مطالب این کتاب همراه با تصویر و آخرین تغییرات در ابزارها تشریح شده است که نیاز علاقه‌مندان را برای یادگیری دوره “تست نفوذ وب» تا سطح قابل توجهی بر‌طرف می‌کند. همچنین در نگارش این کتاب، اطلاعات فنی و تجربی بسیاری که برای یادگیری آن نیاز به چندین ماه تجربه است نیز گنجانده شده است.

درباره نویسنده
علیرضا عظیم‌زاده میلانی، فارغ‌التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر و نرم‌افزار است. وی دارای مدرک دوره‌های تخصصی Security, CCNA, CEH از مؤسسه سایبرتک تهران و متخصص در LPIC، Wifu، IDS، Programming RHCSA و linux fire wallsاست و تاکنون برگزار‌کننده و سخنران سمینارهای علمی درباره راهکارهای نفوذ و مقابله با تهدیدها درشبکه‌ها در نقاط مختلف کشور بوده است و تألیفات زیادی در حوزه کامپیوتر به نام وی ثبت شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این برنامه دوشنبه 28 فروردین‌ماه ساعت 17 به فرهنگسرای فناوری اطلاعات واقع در تقاطع خیابان‌های کارگر و جمهوری مراجعه کنند.